در بازدید کمیسیون خدمات شهری شورا از سازمان آرامستان های شهرداری قزوین مطرح شد؛

افتتاح ۲۵ پروژه سازمان آرامستان های شهرداری قزوین تا پایان سال جاری

رئیس و اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین به همراه برخی مدیران شهرداری از پروژه های در حال اجرای سازمان آرامستان های شهرداری قزوین بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند پیشرفت آنها قرار گرفتند.
اشتراک گذاری
02 مهر 1401
127 بازدید
کد مطلب : 711

زبیده  چگینی/ به گزارش پیامشهر، در جریان این بازدید اعضای کمیسیون مذکور وضعیت جاده دسترسی فارسیان به قدیم آباد را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند و خواستار ارایه لایحه ای از سوی شهرداری قزوین در ارتباط با موضوع آسفالت و بهسازی این مسیر شدند.

همچنین در ادامه این بازدید اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قزوین از مجموعه اقدامات انجام شده در راستای آماده سازی بهشت کوثر و جاده دسترسی این آرامستان و روند آماده سازی آن بازدید نمودند ‌و بر ضرورت تسریع در اجرای عملیات آسفالت این محور و تامین اعتبار مورد نیاز آن تاکید نمودند.

این گزارش حاکی است، بازدید از بخش های مختلف آرامستان بهشت فاطمه (س) از جمله ساختمان معراج و بخش سردخانه از دیگر برنامه های این کمیسیون در جریان این بازدید بود.

 کارکنان سازمان آرامستان ها مورد تجلیل قرار گرفتند

گفتنی است؛ در جریان این بازدید اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین از کارکنان سازمان آرامستان های شهرداری تجلیل به عمل آوردند و با تاکید بر ضرورت بررسی و شناسایی نیازها و درخواست های کارکنان این بخش و افزایش سطح خدمات رفاهی به آن ها، زحمات کارکنان این حوزه را دارای اجر معنوی و اخروی دانستند.

لزوم حل مشکل ترافیک جاده مواصلاتی آرامستان بهشت فاطمه (س)

این گزارش می افزاید، حسین صلح جو رییس کمیسیون خدمات شهری و شورایاری شورای اسلامی شهر قزوین طی سخنانی در جریان این بازدید خواستار تحقق طرح ها و برنامه های زیر ساختی شهرداری به منظور تسریع و تسهیل فعالیت های سازمان آرامستان های شهرداری در ارایه خدمات به شهروندان شد و تصریح کرد؛ سازمان آرامستان های شهرداری یکی از سازمان های پرمخاطب شهرداری به شمار می رود و مخاطبان آن به دلیل تألمات روحی دارای شرایط خاص روحی و روانی هستند از همین رو ضرورت دارد برای تسلی خاطر آنها بیشترین سطح خدمات با بیشترین میزان کارایی و اثربخشی به آنها ارایه شود.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین، عملکرد کارکنان سازمان آرامستان های شهرداری را شایسته تجلیل دانست و تاکید کرد؛ بخش زیادی از عملکرد کارکنان این حوزه به ویژه در بخش های خاصی از آن تنها با دعای خیر مخاطبان این سازمان قابل تقدیر بوده و دارای اجر معنوی و اخروی می باشد.

وی با تقدیر از زحمات و تلاش های انجام شده، بر ضرورت تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی این سازمان و لزوم حل مشکل ترافیک جاده مواصلاتی آرامستان بهشت فاطمه (س) تاکید نمود.

 پیشنهاد تخصیص هبه و نیکوکاری خیرین شهر به آرامستان ها

بر پایه این گزارش، سید مهدی کاظمی معاون خدمات شهری شهرداری قزوین نیز ضمن تقدیر از حضور اعضای شورا در محل سازمان آرامستان های شهرداری قزوین گفت: در این سازمان استاندارهای بهداشتی و محیط زیستی رعایت می شود و از وضعیت بسیار مطلوبی در میان سازمان های آرامستان های کشور برخوردار است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار جذب کمک ها و مشارکت های مردمی، هبه و هدایا در این حوزه شد.

 افتتاح ۲۵ پروژه سازمان آرامستان های شهرداری قزوین تا پایان سال جاری

این گزارش حاکی است؛ سعید عظیمی صدر، مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری قزوین نیز طی سخنانی در جریان این بازدید از افتتاح ۲۵ پروژه عمرانی این سازمان تا پایان سال جاری خبر داد.

وی همچنین توضیحاتی پیرامون اقدامات اجرایی این سازمان در راستای اجرای پروژه های عمرانی ارایه و تصریح کرد: آماده سازی آرامستان بهشت کوثر شامل تکمیل خیابان کشی، تعریض راه های دسترسی، محصور سازی و تملک ۳۰ هکتار باقی مانده و پروژه دیوار سازی و جداسازی از باغستان سنتی قزوین در ضلع جنوب آرامستان بهشت صدر می باشد.

عظیمی همچنین به پروژه اجرای طرح سر درب ورودی آرامستان بهشت فاطمه اشاره نمود و از تکمیل و بهره برداری این پروژه تا پایان سال جاری خبر داد.

نوشته های مشابه

پروژه‌های فرهنگی در اولویت بودجه سال آینده شهرداری قزوین
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در مصاحبه اختصاصی با پیام شهر:

پروژه‌های فرهنگی در اولویت بودجه سال آینده شهرداری قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *